fbpx
rozliczenie 1 procenta

Czy wszystkie pieniądze z 1% z podatku trafiły na konta OPP? [ARCHIWUM]

Wiele organizacji zwróciło się do Ministerstwa Finansów o powrót do starych zasad przekazywania informacji o urzędach skarbowych, z których otrzymywały pieniądze. Powód?...

Gdzie się podziały pieniądze? Nie wiadomo. Teraz wszystkim zajmuje się Centrum Kompetencyjne Rozliczeń z Bydgoszczy. Nowy system rozliczania wpłat mocno utrudnia weryfikację... Niektórzy podopieczni mówią wprost o wpływach mniejszych o kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt procent niższych niż w roku ubiegłym.

Co na to Ministerstwo? Nie widzi problemu i zapewnia, że wszystkie operacje finansowe zostały rozliczone prawidłowo.

 

Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twój datek trafi na 100% na leczenie Zuzanny: przekaż środki bezpośrednio na konto Fundacji na rzecz chorych na stwardnienie rozsiane "Dobro Powraca".

Nr bankowy fundacji to:
95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Aby darowizna została przypisana do subkonta Zuzi, powinna zostać wpłacona na numer konta bankowego fundacji a w tytule przelewu należy wpisać:
ZUZANNA DAWIDOWSKA

 

Przy rozliczaniu PIT:

Pamiętaj! KRS: 0000338878 Cel szczegółowy: ZUZANNA DAWIDOWSKA

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Strefa darczyńców

To miejsce przeznaczone jest dla darczyńców. Każdemu, niezależnie czy jest osobą prywatną czy instytucją, pragniemy podziękować za wsparcie. Jedną z form może być umieszczenie imienia i nazwiska lub nazwy firmy (z aktywnym linkiem) w tej strefie. ⇒

Dziękujemy:

 

 

 

 

 

 

 

Search